رزرو بلیط کشتی تفریحی کیش

کشتی های تفریحی آکواریوم کف شیشه ای کیش

گشت و گذار در آبهای نیلگون خلیج فارس با کشتی های تفریحی یکی دیگر از تفریحات جزیره کیش می باشد. کشتی های تفریحی، کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی علاقمندان را به این گشت ها می برند.گشت دریایی کشتی های تفریحی در آب هاي اطراف جزيره کيش معمولا در سانسهای ناهار و شام حرکت دارند. این گشت ها به همراه پذیرایی شام/ناهار در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های شاد و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

کشتی تفریحی نوید دریا کیش

کشتی نوید دریا

سفر با کشتی نوید یک سفر دریایی ۲ ساعته به همراه شام/ناهار رایگان و موزیک زنده و جنگ شادی خواهد بود. این کشتی در پنج سانس روی آبهای خلیج فارس حرکت میکند.


کشتی تفریحی اوستا کیش

کشتی اوستا

کشتی اوستا اولین کشتی تفریحی و رستوران دریایی کیش به همراه سرو شام/ناهار در رستوران کشتی همراه با جنگ شادی. در سانس هاس ناهار و شام.


کشتی تفریحی دنا کیش

کشتی تفریحی دنا

کشتی تفریحی مجلل 5 ستاره دنا آماده میزبانی از شما عزیزان برای یک سفر دریایی عالی است. برنامه کشتی دنا شامل اجرای موزیک زنده و پذیرایی شام میباشد.


کیش,زیردریایی,اسکوتر

قایق VIP

قایق های تفریحی تندرو میزبان شش مسافر در هر ساعت هستند. هر بلیط مخصوص یک قایق با شش نفر ظرفیت است. نیاز به خرید بلیط به تعداد نفرات نیست.


کیش,پاراسل,چتر

کشتی آکواریوم کف شیشه ای

کشتی آکواریوم با کف شیشه ای با پنجره هاي سالن زير آب، گردشگران را قادر به تماشاي زيبايي هاي دريا مي سازد. سانس هر یک ساعت از 10 صبح الی 16.


کشتی تفریحی تارا کیش

کشتی تفریحی تارا

کشتی تفریحی 4 ستاره تارا آماده میزبانی از شما عزیزان برای یک سفر دریایی عالی است. برنامه کشتی تفریحی تارا شامل اجرای موزیک زنده و پذیرایی شام میباشد.


کشتی تفریحی آرتمیس کیش

کشتی آرتمیس کیش

كشتی آرتمیس همه روزه از ساعت 20:00 الی 12:00 شب طی دو سانس گشت دریایی دارد و پذیرایی از مهمانان و سرو شام همراه با موزیک زنده، جنگ شادی می باشد.


کشتی تفریحی گوهر کیش

کشتی تفریحی گوهر

کشتی تفریحی 4 ستاره گوهر آماده میزبانی از شما عزیزان برای یک سفر دریایی عالی است. اجرای موزیک زنده و پذیرایی شام در دو سانس 20 الی 22 و 22 الی 12 شب.


پرفروش ترین ها

کشتی نوید دریا

کشتی اوستا

بزرگترین سامانه تخفیف گردشگری کیش. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.