کشتی تفریحی

کشتی های تفریحی آکواریوم کف شیشه ای کیش

گشت و گذار در آبهای نیلگون خلیج فارس با کشتی های تفریحی یکی دیگر از تفریحات جزیره کیش می باشد. کشتی های تفریحی شبانه، کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی علاقه مندان را به این گشت ها می برند.گشت دریایی کشتی های تفریحی شبانه در آب هاي اطراف جزيره کيش معمولا از ساعت 21 شروع شده و تا ساعت یک بامداد در سانس های دو ساعته ادامه دارد. این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های شاد و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

کشتی تفریحی نوید دریا کیش

کشتی نوید دریا

سفر با کشتی نوید یک سفر دریایی ۲ ساعته به همراه شام و موزیک زنده و جنگ شادی خواهد بود. این کشتی در دو سانس از ساعت 21 الی یک بامداد روی آبهای خلیج فارس حرکت میکند.


کشتی تفریحی اوستا کیش

کشتی اوستا

کشتی اوستا اولین کشتی تفریحی و رستوران دریایی کیش به همراه سرو شام در رستوران کشتی همراه با جنگ شادی. در دوسانس 21 الی 23 و 23 الی یک بامداد.


کشتی تفریحی آرتمیس کیش

کشتی آرتمیس کیش

كشتی آرتمیس همه روزه از ساعت 20:00 الی 12:00 شب طی دو سانس گشت دریایی دارد و پذیرایی از مهمانان و سرو شام همراه با موزیک زنده، جنگ شادی می باشد.


کشتی تفریحی دنا کیش

کشتی تفریحی گوهر

کشتی تفریحی 4 ستاره گوهر آماده میزبانی از شما عزیزان برای یک سفر دریایی عالی است. اجرای موزیک زنده و پذیرایی شام در دو سانس 20 الی 22 و 22 الی 12 شب.


کیش,زیردریایی,اسکوتر

قایق بادبانی

قایق های تفریحی یکی بهترین تفریحات آبی جزیره زیبای کیش است. مراکز ورزشی و تفریحات دریایی از ساعت ۹ صبح شروع به کار می کنند و تا غروب پذیرای مراجعان هستند.


کشتی تفریحی امپراطور

کشتی امپراطور VIP

کشتی تفریحی امپراطور کیش، کشتی تفریحی مجلل VIP بهمراه پذیرایی متفاوت ناهار و شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده. در دوسانس 13 الی 15 و 22 الی 24.


کیش,پاراسل,چتر

کشتی آکواریوم کف شیشه ای

کشتی تفریحی آکواریوم کف شیشه ای كشتي آكواريومي استاندارد كيش است كه بوسیله پنجره هاي سالن زير آب، گردشگران را قادر به تماشاي زيبايي هاي دريا مي سازد.


رنت ماشین

رنت ماشین در کیش

300.000تومان

اجاره خودرو در کیش

130.000تومان

رنت کار

150.000تومان

اجاره اتومبیل

120.000تومان

اجاره شبانه

سوئیت

هزار تومان120

1 شب

تک خواب

هزار تومان150

1 شب

دو خواب

هزار تومان180

1 شب

سه خواب

هزار تومان240

1 شب