رزرو بلیط کشتی تفریحی کیش

کشتی های تفریحی آکواریوم کف شیشه ای کیش

گشت و گذار در آبهای نیلگون خلیج فارس با کشتی های تفریحی یکی دیگر از تفریحات جزیره کیش می باشد. کشتی های تفریحی شبانه، کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی علاقه مندان را به این گشت ها می برند.گشت دریایی کشتی های تفریحی شبانه در آب هاي اطراف جزيره کيش معمولا از ساعت 21 شروع شده و تا ساعت یک بامداد در سانس های دو ساعته ادامه دارد. این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های شاد و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

کشتی تفریحی نوید دریا کیش

کشتی نوید دریا

سفر با کشتی نوید یک سفر دریایی ۲ ساعته به همراه شام و موزیک زنده و جنگ شادی خواهد بود. این کشتی در دو سانس از ساعت 21 الی یک بامداد روی آبهای خلیج فارس حرکت میکند.


کشتی تفریحی اوستا کیش

کشتی اوستا

کشتی اوستا اولین کشتی تفریحی و رستوران دریایی کیش به همراه سرو شام در رستوران کشتی همراه با جنگ شادی. در سه سانس 18 الی 20، 20:30 الی 22:30 و 23 الی 1 بامداد.


کشتی تفریحی آرتمیس کیش

کشتی آرتمیس کیش

كشتی آرتمیس همه روزه از ساعت 20:00 الی 12:00 شب طی دو سانس گشت دریایی دارد و پذیرایی از مهمانان و سرو شام همراه با موزیک زنده، جنگ شادی می باشد.


کشتی تفریحی دنا کیش

کشتی تفریحی گوهر

کشتی تفریحی 4 ستاره گوهر آماده میزبانی از شما عزیزان برای یک سفر دریایی عالی است. اجرای موزیک زنده و پذیرایی شام در دو سانس 20 الی 22 و 22 الی 12 شب.


کشتی تفریحی دنا کیش

کشتی تفریحی دنا

کشتی تفریحی مجلل 5 ستاره دنا آماده میزبانی از شما عزیزان برای یک سفر دریایی عالی است. اجرای موزیک زنده و پذیرایی شام در دو سانس 21 الی 23 و 23:20 الی 1:30 بامداد.


کیش,زیردریایی,اسکوتر

قایق بادبانی

قایق های تفریحی یکی بهترین تفریحات آبی جزیره زیبای کیش است. مراکز ورزشی و تفریحات دریایی از ساعت ۹ صبح شروع به کار می کنند و تا غروب پذیرای مراجعان هستند.


کشتی تفریحی امپراطور

کشتی امپراطور VIP

کشتی تفریحی امپراطور کیش، کشتی تفریحی مجلل VIP بهمراه پذیرایی متفاوت ناهار و شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده. در دوسانس 13 الی 15 و 22 الی 24.


کیش,پاراسل,چتر

کشتی آکواریوم کف شیشه ای

کشتی آکواریوم با کف شیشه ای با پنجره هاي سالن زير آب، گردشگران را قادر به تماشاي زيبايي هاي دريا مي سازد. سانس هر یک ساعت از 9 صبح الی 17.


کشتی تفریحی تارا کیش

کشتی تفریحی تارا

کشتی تفریحی 4 ستاره تارا آماده میزبانی از شما عزیزان برای یک سفر دریایی عالی است. اجرای موزیک زنده و پذیرایی شام در دو سانس 21 الی 23 و 23:30 الی 1:30 بامداد.


پرفروش ترین ها

کشتی نوید دریا

کشتی آرتمیس

بزرگترین سامانه تخفیف گردشگری کیش. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.