رزرو رستوران با موسیقی زنده کیش

رزرو رستوران موزیکال کیش

در جزیره کیش رستوران خوب با تنوع و قیمت های متفاوت بسیار زیاد است. شما در جزیره کیش میتوانید رستوران با موسیقی زنده، رستوران دریایی، رستوران لوکس و حتی رستوران ازران با کیفیت بالا پیدا کنید. با توجه به توریستی بودن این جزیره و قرار داشتن آن در مجاورت دریا، بسیاری از رستوران های جزیره کیش در کنار دریا واقع شده و ویوی بسیار دلپذیری دارند. غذا در دو وعده ناهار و شام به همراه موسیقی زنده سرو می شود. در بیشتر مواقع رستوران های موزیکال خیلی زود رزرو می شوند. شما هم میتوانید از همین سایت اقدام به رزرو میز کنید.

رستوران شاندیز مرجان

رستوران شاندیز صفدری مرجان

رستوران شاندیز مرجان در نزدیکی ساحل مرجان در محیطی دلنشین با موسیقی زنده آماده پذیرایی از میهمانان با غذاهای ایرانی و فرنگی گرامی می باشد.

رستوران شاندیز vip کیش وی آی پی

رستوران شاندیز VIP

یکی از بهترین رستوران های جدید جزیره کیش با محیطی آرام و زیبا . غذا های این رستوران با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

رستوران پدیده شاندریز کیش شیشلیک

پدیده شاندیز کیش

رستوران پدیده شاندیز یکی از باشکوه ترین رستوران های کیش و همچنین یک جاذبه گردشگری محسوب می شود که غذاهای لذیذ آن معروف است.

رستوران شاندیز صفدری کیش

رستوران شاندیز صفدری ساحلی

شاندیز صفدری در جزیره کیش بهترین بند موسیقی را در اختیار داشته و با یک منو منحصر به فرد در خدمت مسافران است. در کنار آن،اولین جامپینگ ساخته شده است.

رستوران میرمهنا کیش

رستوران میرمهنا کیش

این رستوران در فاصله کمی از دریا قرار داشته و بعد از صرف یک غذای لذیذ می توانید در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس قدم زده و از مناظر چشم نواز انرژی بگیرید .

رستوران انرژی کیش

رستوران سالود

رستوران سالود یک رستوران به همراه کنسرت زنده در جزیره کیش می باشد که با انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی در نزدیکی کشتی یونانی میزبان میهمانان گرامی است.

کیش,زیردریایی,اسکوتر

رستوران شاندیز آبشار کیش

رستوران شاندیز ابشار در نزدیکی هتل های ارم و داریوش بهترین موقیعت مکانی را دارا میباشد ، رستوران شاندیز ابشار تنها رستوران شاندیز سلف سرویس کیش میباشد.

رستوران ارزان کیش

رستوران دریایی کرال

رستوران کرال واقع در برج صدف میباشد. این رستوران معروف به بهترین رستوران دریایی جزیره کیش بود و بهمراه موسیقی زنده آماده پذیرایی از مشتریان گرامی می باشد.

پرفروش ترین ها

شاندیز مرجان

رستوران کرال

رستوران سالود

اجاره شبانه سوییت در کیش

سوئیت

هزار تومان150

1 شب

تک خواب

هزار تومان200

1 شب

دو خواب

هزار تومان250

1 شب

سه خواب

هزار تومان300

1 شب