رزرو اماکن دیدنی و توریستی کیش

کشتی های تفریحی آکواریوم کف شیشه ای کیش

سازمان منطقه آزاد کیش سرمایه گذاری زیادی جهت فضاسازی و زیباسازی این جزیره بهشتی انجام شده است. مکان های زیادی جهت گشت و گذار و گذراندن اوقات فراقت در این جزیره به صورت رایگان وجود دارد.

پارک ساحلی مرجان

پارک ساحلی مرجان

این ساحل قدیمی مجهز به آلاچیق های زیادی برای رفاه گردشگران است. همچنین پیست دوچرخه در کنار ساحل ، مراکز تفریحات دریایی و همچنین اسکله ای کوچکی که برروی آب دریا قرار گرفته است از جاذبه های این ساحل است.

درخت سبز

درخت سبز

درخت سبز، کهنسال‌ترین درخت لور یا همان انجیر معبد در جزیره کیش است و چیزی بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ سال عمر دارد. یکی از عواملی که گردشگران جزیره کیش را به این نقطه می‌کشاند، هیبت افسانه‌ای درخت سبز است.

کشتی یونانی

کشتی یونانی

کشتی یونانی که یکی از جاذبه های توریستی جزیره زیبای کیش به حساب می آید کشتی به گل نشسته ای درسواحل کیش است که زیبایی غروب خورشید در پشت کشتی موجب شده که این ناحیه به شکل یک پارک ساحلی درآید.

کلبه هور

کلبه هور

در غربی ترین نقطه کیش دماغه ای وجود دارد که از قدیم کلبه هور نامیده می شده است. در این منطقه فضای تفریحی برای بازدید کنندگان از جمله آلاچیق، نیمکت ها، میزها، باربیکیو و نورافکنهای بزرگ و… فراهم شده است .

اسکله تفریحی کیش

اسکله تفریحی کیش

اسکله بزرگ تفریحی کیش، مکان مناسبی برای پیاده روی و ماهی گیری است. اطراف اسکله پر است از کافه و رستوران و همچنین به مراکز تفریحی دیگر مثل بولینگ مریم، سینما شش بعدی و کلوپ تفریحات دریایی نزدیک می باشد.

ماهی گیری در کیش

ماهیگیری در کیش

ماهیگیری برای اهالی کیش علاوه بر تهیه وعده غذایی سالم و تازه، تفریح و لذت خاصی نیز بهمراه دارد. اسکله بزرگ تفریحی کیش، مکان مناسبی برای پیاده روی و ماهی گیری است. انتهای این اسکله محل ماهیگیری می باشد.

پلاژ بانوان

پلاژ آقایان و بانوان

پلاژ مجزای آقایان و بانوان در نوار ساحلی جزیره کیش امکانات: پارکینگ، رختکن، دوش،فروشگاه ورزشی، کافی شاپ، زمین والیبال ساحلی، سالن بدن‌سازی،سالنهای مد و آرایشگاه و...

دوچرخه سواری در کیش

گذرگاه دوچرخه در جزیره کیش

اگر عاشق دوچرخه سواری در محیطی زیبا با هوای پاک در کنار ساحل نیلگون خلیج فارس هستید، مسیر های مخصوص دوچرخه دور تا دور جزیره منتظر شما هستند. این ورزش برای بانوان و آقایان آزاد است.

شهر آفتاب کیش

گذر شهر آفتاب

اگر عاشق پیاده روی در محیطی زیبا با هوای پاک هستید، پیاده رو های زیبای کیش برای همین منظور ساخته شدند0 گذر شهر آفتاب در نزدیکی پارک مرجان از پیاده رو های زیبای جزیره به شمار می رود.

اسکله تفریحی سیمرغ کیش

اسکله تفریحی سیمرغ کیش

اسکله سیمرغ واقع در پارک ساحلی سیمرغ با توجه به فاصله ای که از مرکز شهر دارد مکانی دنج و آرام برای خانواده ها به شمار می رود. این اسکله مجهز به آلاچیق و باربیکیو در کنار ساحل می باشد.

گذر هنرمندان در جزیره کیش

گذر هنرمندان در جزیره کیش

اگر عاشق پیاده روی در محیطی زیبا با هوای پاک هستید، پیاده رو های زیبای کیش برای همین منظور ساخته شدند. یکی از این پیاده رو ها گذر هنرمندان از میدان ساحل به سمت میدان سنایی است.

پارک شهر کیش

پارک شهر در جزیره کیش

پارک شهر در جزیره کیش واقع در شهرک صدف میدان امیرکبیر. نمایی از درب ورودی پارک شهر کیش، محیطی زیبا با امکانات تفریحی و سرگرمی برای کودکان بهمراه انواع رستوران و کافی شاپ

اجاره شبانه سوییت در کیش

سوئیت

هزار تومان150

1 شب

تک خواب

هزار تومان200

1 شب

دو خواب

هزار تومان250

1 شب

سه خواب

هزار تومان300

1 شب