خرید بلیط جنگ شبانه کیش

جنگ شبانه کیش

شاید بتوان گفت یکی از بهترین تفریحات جزیره کیش ، جنگ های شبانه کیش می باشد ،این جنگ ها معمولا شب ها از ساعت ۱۲ بامداد تا ۳ صبح ادامه دارد. جنگ شبانه با اجرای بهترین کمدین ها و شومن ها انجام میشود. این جنگ در قالب اجرای زنده موسیقی و نمایش شاد و مسابقات خانوادگی در مراکز مختلف کیش انجام میشود.

شوی شبانه پازل شو

شو شبانه پازل شو

یکی از بهترین جنگ های کیش اجرای گروه پازل شو است که تنوع بسیار بالایی دارد. محبوبیت این جنگ باعث شده است که هنرمندانی چون مهران غفوریان، محمد علیزاده و .... شاهد اجرای این جنگ باشند.


جنگ شبانه ایرانیا

شوی شبانه ایرانیا

این شو موزیکال به همراه طنز یکی از شادی آورترین برنامه ها برای گردشگران می باشد که با مدیریت هنرمند سرشناس ، حمید خندان هرشب از ساعت 24 تا 3 بامداد در هتل شایگان برگزار میگردد.


شو شبانه نیک شو

نیک شو

جنگ نیک شو با حضور بمب انرژی و خنده "مرتضی سفیاری" و ماهان پوریان و اجرای خواننده محبوب محسن آصف بهمراه آستمی متنوع نظیر شعبه بازی و بلک لایت شو شب به یاد ماندنی را برای شما رقم میزند.


جنگ ستارگان رنگارنگ

جنگ ستارگان رنگارنگ

جنگ شبانه ستارگان با هنرمندی هنرمندانی همچون اکبر اقبالی،نیما ساحلی و امیرعبدالله با اجرای برنامه های استندآپ کمدی ، موسیقی، تقلیدصدا، نمایش، لیزرشو و مسابقه شبی فراموش نشدنی را برای شما رقم میزند.


شو شبانه دینامیت شو

شو شبانه دینامیت شو

ديناميت شو یکی از برترين شوهای طنز با حضور بهترينهاي هنر از جمله میلاد صالح پور می باشد که با اجراهای متنوعی همچون استند آپ کمدی ، دینامیت پاور و کنسرت موسیقی زنده پذیرای مهمانان عزیز می باشد.


شو شبانه دینامیت شو

جنگ شب طلایی

شو شبنه گلدن نایت هر شب در دو سانس با حضور رضا بیک، مصطفی رامشی ، علی برجی و آیتم های متفاوتی نظیر استند آپ کمدی، شعبه بازی، کنسرت موسیقی، تک نوازی دف و ویالون به جرا در میآید.


پرفروش ترین ها

دینامیت شو

شب طلایی

جنگ ایرانیا

ستارگان

اجاره شبانه سوییت در کیش

سوئیت

هزار تومان150

1 شب

تک خواب

هزار تومان200

1 شب

دو خواب

هزار تومان250

1 شب

سه خواب

هزار تومان300

1 شب