جنگ های شبانه کیش

جنگ شبانه کیش

شاید بتوان گفت یکی از بهترین تفریحات جزیره کیش ، جنگ های شبانه کیش می باشد ،این جنگ ها معمولا شب ها از ساعت ۱۲ بامداد تا ۳ صبح ادامه دارد. جنگ شبانه با اجرای بهترین کمدین ها و شومن ها انجام میشود. این جنگ در قالب اجرای زنده موسیقی و نمایش شاد و مسابقات خانوادگی در مراکز مختلف کیش انجام میشود.

شوی شبانه پازل شو

شو شبانه پازل شو

یکی از بهترین جنگ های کیش اجرای گروه پازل شو است که تنوع بسیار بالایی دارد. محبوبیت این جنگ باعث شده است که هنرمندانی چون مهران غفوریان، محمد علیزاده و .... شاهد اجرای این جنگ باشند.

جنگ شبانه ایرانیا

شوی شبانه ایرانیا

این شو موزیکال به همراه طنز یکی از شادی آورترین برنامه ها برای گردشگران می باشد که با مدیریت هنرمند سرشناس ، حمید خندان هرشب از ساعت 24 تا 3 بامداد در آمفی تاتر مجلل پارک دلفین برگزار میگردد.


شو شبانه دینامیت شو

جنگ خندون شو

جنگ خندون شو با حضور بمب انرژی و خنده "مهدي قناعتي" برترین استندآپ كمدين کشور به همراه اجرای موسیقی زنده،نمایش کمدی از ساعت 24 الی 3 بامداد شبی به یاد ماندنی را در هتل 5 ستاره شایان برای شما رقم میزند.

جنگ ستارگان رنگارنگ

جنگ ستارگان رنگارنگ

جنگ شبانه ستارگان با هنرمندی هنرمندانی همچون اکبر اقبالی،نیما ساحلی و امیرعبدالله با اجرای برنامه های استندآپ کمدی ، موسیقی، تقلیدصدا، نمایش، لیزرشو و مسابقه شبی فراموش نشدنی را برای شما رقم میزند.


شو شبانه دینامیت شو

شو شبانه دینامیت شو

ديناميت شو یکی از متفاوت ترين و برترين شوهای طنز با حضور بهترينهاي هنر می باشد که با اجراهای متنوعی همچون استند آپ کمدی ، دینامیت پاور و کنسرت موسیقی زنده در دل شب های کیش پذیرای مهمانان عزیز می باشد.


رنت ماشین

300.000تومان

130.000تومان

150.000تومان

120.000تومان

اجاره شبانه

سوئیت

هزار تومان120

1 شب

تک خواب

هزار تومان150

1 شب

دو خواب

هزار تومان180

1 شب

سه خواب

هزار تومان240

1 شب