خرید بلیط جنگ شبانه کیش

جنگ شبانه کیش

شاید بتوان گفت یکی از بهترین تفریحات جزیره کیش ، جنگ های شبانه کیش می باشد ،این جنگ ها معمولا شب ها از ساعت ۱۲ بامداد تا ۳ صبح ادامه دارد. جنگ شبانه با اجرای بهترین کمدین ها و شومن ها انجام میشود. این جنگ در قالب اجرای زنده موسیقی و نمایش شاد و مسابقات خانوادگی در مراکز مختلف کیش انجام میشود.

شوی شبانه پازل شو

شو شبانه پازل شو

از بهترین جنگ های کیش گروه پازل شو است که تنوع بسیار بالایی دارد. محبوبیت این جنگ باعث شده است که هنرمندانی چون مهران غفوریان، محمد علیزاده شاهد اجرای این جنگ باشند. سانس اجرا 20-22 و 24-2 بامداد


جنگ شبانه ایرانیا

شوی شبانه ایرانیا

این شو موزیکال به همراه طنز یکی از شادی آورترین برنامه ها برای گردشگران می باشد که با مدیریت هنرمند سرشناس ، حمید خندان هرشب از ساعت 20 تا 23 در هتل شایگان برگزار میگردد.


شو شبانه دینامیت شو

جنگ بابک شو

جنگ بابک شو با حضور هنرمندان و برترین استندآپ كمدينهای کشور به همراه اجرای موسیقی زنده،نمایش کمدی از ساعت 24 الی 2:30 بامداد شبی به یاد ماندنی را در قصر هیجان کیش برای شما رقم میزند.


شو شبانه سی شو

شو شبانه سی شو

جنگ نیک شو با حضور استنداپ کمدین مشهور "محمد ریاضتی" و ماهان پوریان و اجرای خواننده محبوب مهدی عماد بهمراه آیتمهای متنوعی نظیر نمایش کمدی و موسییقی زنده شب به یاد ماندنی را برای شما رقم میزند.


جنگ ستارگان رنگارنگ

ستارگان رنگارنگ اکبر اقبالی

جنگ شبانه ستارگان با هنرمندی هنرمندانی همچون اکبر اقبالی،نیما ساحلی و امیرعبدالله با اجرای برنامه های استندآپ کمدی ، موسیقی، تقلیدصدا، نمایش، لیزرشو و مسابقه شبی فراموش نشدنی را برای شما رقم میزند. سانس اجرا 24 الی 2:30 بامداد


شو شبانه دینامیت شو

شو شبانه دینامیت شو

ديناميت شو یکی از برترين شوهای طنز با حضور بهترينهاي هنر از جمله میلاد صالح پور می باشد که با اجراهای متنوعی همچون استند آپ کمدی ، دینامیت پاور و کنسرت موسیقی زنده پذیرای مهمانان عزیز می باشد. سانس اجرا 24 الی 3 بامداد


شو شبانه پرشین شو

جنگ پرشین شو

شو شبانه پرشین شو هر شب در یک سانس از ساعت 23 الی 1:30 با حضور هنرمندان و استنداپ کمدین های مطرح جزیره کیش و آیتم های متفاوتی نظیر استند آپ کمدی، شعبه بازی، کنسرت موسیقی، تک نوازی دف و ویالون در هتل کیش به جرا در میآید.


پرفروش ترین ها

دینامیت شو

پرشین شو

جنگ ایرانیا

ستارگان

بزرگترین سامانه تخفیف گردشگری کیش. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.