خرید بلیط اماکن تاریخی کیش

کشتی های تفریحی آکواریوم کف شیشه ای کیش

کیش با سابقه تاریخی خود دارای آثار مکتوب از گذشته بوده است و این آثار شاید بر اثر تجاوزات و تهاجم بیگانگان و و مردم سرزمین های دیگر به آن از بین رفته است. کیش در تلاطم طوفان های وقایع و رویدادهای روزگار، بارها دچار ضربات سهمگین تخریب و نابودی شد. و با دست به دست شدن مکرر بین مهاجمان و تسلط بیگانگان هر از گاه لطماتی سهمگین و سنگین را متحمل شد. ولی با تمام این ناکامی ها، همانند دیگر جزایرخلیج فارس چون قشم و هرمز که پرچم جاوید حاکمیت ایران بر خلیج همیشه فارس هستند.

پارک ساحلی مرجان

شهر تاریخی حریره

شهر حریره با قدمت 800 ساله بازمانده شهر پیشین جزیره کیش است که روزگاری شهری بزرگ و آباد در این منطقه بوده و جمعیت کثیری را در خود جای می داده است.

درخت سبز

شهر زیرزمینی کاریز

قنات کیش یکی از مناطق گردشگری و تاریخی جزیره کیش می‌باشد و بیش از ۲۵۰۰ سال قدمت دارد. امروزه قنات با تغییر كاربری به یک شهر زیر‌زمینی شگفت‌انگیز بدل شده است.

درخت سبز

گشت دور جزیره

گشت دور جزیره شامل بازدید از درخت سبز، سفین ، کلبه هور، کشتی یونایی، شهر زیر زمینی می باشد که در یک عصر خاطره انگیز با عبور از جاده جهان به پایان خواهد رسید.

خانه مردم شناسی جزیره کیش

خانه مردم شناسی بومیان کیش

خانه مردم شناسی بومیان کیش در یک بنا با قدمت 200 سال در قدیمی ترین محله کیش قرار دارد. این خانه دارای 15 اتاق و دو حیاط مجلسی و حیاط خانوادگی می باشد.

روستای ننه باغو

روستای تاریخی ننه باغو

ساکنان کیش در گذشته در 3 منطقه روستایی این جزیره زندگی می کردند و تنها روستای بجامانده از دوران کهن روستای باغو است که در جنوب غربی جزیره قرار گرفته است.

اجاره شبانه سوییت در کیش

سوئیت

هزار تومان150

1 شب

تک خواب

هزار تومان200

1 شب

دو خواب

هزار تومان250

1 شب

سه خواب

هزار تومان300

1 شب