اماکن تفریحی کیش

کشتی های تفریحی آکواریوم کف شیشه ای کیش

در کیش به جز تفریحات دریایی، تفریحات بسیار متنوعی در مجموعه های گردشگری مستقل وجود دارد. پارک آبی، پارک دلفین ها، سافاری و بولینگ مریم نمونه ای از این تفریحات بسیار متنوع است.

کشتی تفریحی نوید دریا کیش

بولینگ مریم

مجموعه ی ورزشی تفریحی سرپوشیده بولینگ مریم دارای امکاناتی چون سالن بولینگ، سالن بیلیارد، سرزمین بازی، بدنسازی، سونا، جکوزی، رستوران و کافی شاپ می باشد..

پارک آبی کیش

پارک آبی اوشن نیم روز

پارک آبی اوشن بزرگترین پارک آبی روباز کشور می باشد. در این مجموعه اسپا و رستوران و فروشگاه نیز وجود دارد. برنامه‌ کاری پارک آبی اوشن در تصویر قابل مشاهده است.

پارک آبی کیش

پارک آبی اوشن تمام روز

پارک آبی اوشن روزهای یکشنبه و پنجشنبه میزبان بانوان و همچنین در روزهای دوشنبه چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 19 بعد از ظهر میزبان آقایان می باشد.

پارک دلفین کیش

پارک دلفین کیش

پارک دلفین اولین دلفیناریوم ایران ،شامل فضای سبز و باغ پرندگان میباشد. در این مجموعه حیوانات دریایی متنوعی نگهداری میشوند و نمایش هایی کم نظیر اجرا میشود.


پینت بال کیش

پینت بال سافاری

تجربه یک پینت بال متفاوت در باشگاه پینت بال مجموعه سافاری. زمین بازی 30الی60 دقیقه در اختیار شما میباشد همراه با 50عدد توپ ویک ست کامل لباس.

سافاری کیش

پکیج طلایی سافاری کیش

پکیج طلایی شامل تور سافاری،موتور ATV 90 سی سی ، ترامپولین ، شتر سواری و صرف شام با منوی انتخابی در رستوران صحرایی به همراه موزیک زنده می باشد

سافاری کیش

بانجی شوتینگ سافاری

از جمله ایستگاه های گردشگری تور صحرای پارس سافار بانجی شوتینگ است که شما را تا ارتفاع 40 متر به هوا چرتاب میکند. این تفریح برای بانوان و آقایان آزاد است.

سافاری کیش

شتر سواری سافاری

از جمله ایستگاه های گردشگری تور صحرای پارس سافاری شتر سواری بر روی شن های طلایی است که از کمیاب ترین تفریحات ناب جزیره کیش است.این تجربه لذت بخش را از دست ندهید.

سافاری کیش

موتور چهارچرخ سافاری

موتور دنده ای حرفه ای از دیگر تفریحات مجموعه برزگ پارس سافاری کیش به شمار می آید که طرفداران زیادی دارد. موتور دنده اتوماتیک نیز در این مجموعه موجود می باشد.

سافاری کیش

تور باگی سافاری کیش

تورهای تفریحی باگی با راهنمای حرفه ای و با موتور چهار چرخ ATV در جلو، باگی سواران را در مسیرهای گردشگری مانند درخت سبز، کلبه هور و کشتی یونانی هدایت می کند.

قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش با محیط و برنامه هایی که تدارک دیده باعث افزایش آدرنالین افراد شده و بسیار مهیج میباشد. در این مکان می توان یکی از بهترین تفریح ها را تجربه کرد.

سافاری کیش

پکیج نقره ای سافاری کیش

تور سافاری، ترامپولین و صرف شام در رستوران صحرایی با منوی انتخابی به همراه موزیک زنده تفریحات موجود در پکیج نقره ای مجموعه پارس سافاری کیش است.

سافاری کیش

بانجی جامپینگ چهل متری

بانجی جامپینگ 40 و 60 متری و زیپ لاین به طول 200 متر در جزیره کیش. اوج هیجان پرش از ارتفاع از ساعت 17 الی 24

سینما شش بعدی کیش

سینما شش بعدی

سینما شش بعدی جزیره کیش واقع در اسکله تفریحی کیش به همراه فیلم های متنوع تجربه ای که حتما باید امتحان کنید از صبح تا شب

کارتینگ جزیره کیش

کارتینگ جزیره کیش

کارتیک جزیره کیش تجربه هیجان انگیز اتومبیل رانی با خودرو های خاص کارتینگ در پیست مخصوص هر سانس 6 و 10 دقیقه

جایروکوپتر کیش

جایروکوپتر کیش

جایرو کوپتر تلفیق هیجان انگیز هلی کوپتر و هواپیما به گردشگران کمک می کند در فضایی امن و آرام پروازی برفراز خلیج فارس را تجربه کنند.

رنت ماشین

300.000تومان

130.000تومان

150.000تومان

120.000تومان

اجاره شبانه

سوئیت

هزار تومان120

1 شب

تک خواب

هزار تومان150

1 شب

دو خواب

هزار تومان180

1 شب

سه خواب

هزار تومان240

1 شب